Karnevalsko ozračje u vrtiću

I ove godine kroz različite aktivnosti obilježili smo karnevalsko vrijeme. Na pokladni utorak organizirali smo karnevalsko druženje djece i odgojitelja u matičnom i područnom objektu.

U područnom objektu Lanterna u Rogoznici, organiziran je mali maskenbal u dvorani vrtića. Djeca iz svih odgojnih skupina u pratnji svojih odgojiteljica uživala su u pjesmi, plesu i raznim igrama pod maskama. Princeze, superjunaci, vatrogasci, policajci i mnoga druga bića iz svijeta bajke i mašte uljepšala su našu malu zabavu svatko na svoj način.

U matičnom objektu na Brodarici finalna proslava održala se na dvorištu vrtića. Djeca iz odgojne skupine Lastavice u pratnji svojih odgojiteljica prošetala su po naselju Brodarica s ciljem zabave, rekreacije i doživljaja tradicije karnevala.

Na kraju našeg karnevalskog druženja zasladili smo se finim krafnama.

Kako nam je bilo i u što su se djeca sve maskirala pogledajte u nastavku u foto galeriji.