Jesenska svečanost

S Jesenskom svečanosti obilježili smo kraj jesenskih aktivnosti u vrtiću.

U PO Lanterna, djeca iz skupine Žabice otvorila su svečanost pjesmicom Jesen, a potom su se drugoj djeci i odgojiteljicama predstavila s recitacijama. Djeca iz skupine Pilići otpjevala su pjesmice Molba gljive muhare te Mali bratec Ivo i mala Maric. Nakon prigodnog programa organizirane su radionice na temu jeseni, a malo smo i zaplesali u slobodnom stilu.

U matičnom objektu na Brodarici svečanost je započela igrokazom Ježeva kućica u izvedbi djece iz odgojne skupine Lastavice. Djeca iz odgojne skupine Leptirići izvela su dvije recitacije Prođe ljeto dođe jesen i Jesen stiže, elementarnu i umjetničku igru Šetnja šumom te pjesmu Molba gljive muhare. U pjesmi i plesu pridružila su im se djeca iz svih skupina.

Jesenska svečanost protekla je u veseloj atmosferi i ugodnom druženju. Kako nam je bilo pogledajte u našoj galeriji.