Predstave u travnju : „Zelena priča“ i „Čarobni dan“

U travnju smo u matičnom objektu DV Sunce na Brodarici te u PO Lanterna u Rogoznici imali čak dvije predstave. Ugostili smo Studio Suncokret s lutkarskim mjuziklom „Zelena priča“ te Klauna Čupka s predstavom "Čarobni dan"

Predstave u travnju : „Zelena priča“ i „Idemo u zoološki vrt“

U predstavi Zelena priča Smetlar Medo, Gica Prljavica, mudra Sova, Magarac i ostali junaci podučili su djecu na zabavan način kako odvajati otpad i zaštiti okoliš. Djeca su imala priliku naučiti ono važno: „O zaštiti okoliša brinemo se od malena“ .

Posjetio nas je i klaun Čupko iz Zagrebačkog kazališta „Dječja čarobna scena“ sa zabavnom i edukativnom predstavom „ Čarobni dan“.  Zabave i interakcije nije nedostajalo. Cijela predstava bila je popraćena smijehom, pjesmom i ponekom mađioničarskom čarolijom. Svi su dobili na poklon CD s pjesmama tako da i kod kuće mogu uživati u Čupkovim hitovima.