Javna objava za upis u Dječji vrtić Sunce za pedagošku godinu 2021./2022.

Klasa: 034-01-01/21-01/01
Ur. broj: 2182/1-12/5-4-05-21-01

Na temelju članka 1.a Zakona o predškolskom odgoju i naobrazbi (NN 10/97, 107/07. i 94/13.), te Odluke o provođenju upisa Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Sunce

DJEČJI VRTIĆ SUNCE oglašava:

JAVNU OBJAVU za

UPIS

djece u dječje jaslice i vrtić za 2021./2022. pedagošku godinu za slijedeće vrste programa:

• Redovni 10-satni JASLIČKI program
  • Redovni 10-satni VRTIĆKI program
  • Redovni 10-satni VRTIĆKI program s integriranim programom predškole
  • Smjenski program (redovni 10-satni program; oformit će se ovisno o iskazanom interesu)

Upisi traju:  od ponedjeljka 06.04.2021. godine do petka 16.04.2021.

Upisi će se provoditi  elektronskim putem – eUPISI.

Svaki roditelj koji želi prijaviti  dijete u vrtić će morati proći registracijski proces na web adresi (upisati u adresnu traku):

Za sva tehnička pitanja za upise preko aplikacije roditeljima će biti omogućena podrška preko e-maila: helpdesk@fleksbit.hr ili na broj telefona: 0800 2626.

Informacije o upisu, programima i radu DV Sunce možete dobiti na:

Tel.: 022/351-171

Mob.: 098/639-741

Mail: info@vrtic-sunce.hr

Adresa: Gomljanik 41, Brodarica

Obvezna dokumentacija:

1. Rodni list djeteta (preslika)
  2. Uvjerenje o prebivalištu za oba roditelja te dijete (uvjerenje ne smije biti starije od 6 mjeseci)
  3. Liječnička svjedodžba/POTVRDA O OBAVLJENOM SISTEMATSKOM PREGLEDU PREDŠKOLSKOG DJETETA
  4. Preslika kartona procijepljenosti djeteta/KNJIŽICA IMUNIZACIJE
  5. Obrazac za inicijalni razgovor (preuzeti s Internet stranice vrtića http://www.vrtic-sunce.hr/stranice/dokumenacija-za-preuzimanje/68.html , ili osobno u DV SUNCE)

DOKUMENTI KOJIMA RODITELJI ILI SKRBNICI DOKAZUJU PRAVO PREDNOSTI PRI UPISU:

1. Elektronski zapis sa HZMO-a  kao dokaz o zaposlenju oba roditelja (umjesto radne knjižice); Potvrda o statusu redovnog studenta (ovjerava Visoko učilište), Rješenje o invalidnosti za invalide Domovinskog rata (izdaje Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje)
  2. Rodni listovi za troje ili više ostale malodobne djece (preslika)
  3. Za dijete s teškoćama u razvoju -  rješenje/nalaz i mišljenje Centra za socijalnu skrb i/ili druga  medicinska dokumentacija
  4. Dokaz o statusu samohrane /jednoroditeljske obitelji: smrtni list za preminulog roditelja, potvrda o nestanku drugog  roditelja ili rješenje Centra za socijalnu skrb o privremenom uzdržavanju, pravomoćna presuda o razvodu braka
  5. Potvrda Centra za socijalnu skrb da je dijete uzeto na skrb i uzdržavanje u udomiteljsku obitelj
  6. Preporuka Centra za socijalnu skrb za smještaj djeteta u vrtić
  7. Rješenje o sufinanciranju boravka djeteta druge jedinice lokalne samouprave za dijete koje zajedno s roditeljima živi izvan područja grada Šibenika

JAVNA OBJAVA PRIMLJENE DJECE biti će objavljena na web stranici vrtića pomoću identifikatora  31. svibnja 2021. god.

Rješenje o upisu roditelji će dobiti  na svoju e-mail adresu u ponedjeljak, 31. svibnja 2021. god.

*identifikator je broj koji roditelji dobivaju na e-mail prijavom djeteta u sustav e-upisi

Na rješenje roditelji se mogu žaliti u žalbenom roku od utorka, 1. lipnja do četvrtka, 8. lipnja 2021. god.

ŽALBE S UPISNOM DOKUMENTACIJOM šalju se na e-mail: info@vrtic-sunce.hr.

Rješavanje žalbi po upisu biti će u četvrtak, 14. lipnja 2021. god.

ROK ZA ZAKLJUČIVANJE UGOVORA ZA NOVOUPISANU DJECU TRAJE OD 1. srpnja 2021. DO 31. srpnja 2021. GODINE.

AKTUALNOSTI

KONTAKTIRAJTE NAS

IMATE LI PITANJE?

Gomljanik 41