Lokacija

Dječji vrtić Sunce nalazi se na Brodarici na adresi Gomljanik 41, odmah iznad Osnovne škole Brodarica

Vrtić je smješten u obiteljskoj kući sa dvorištem koje je ograđeno sigurnom ogradom. Vrtić se nalazi na uzvisini i pruža se predivan pogled  na more i otoke.

Okružen je prirodnim ambijentom i stambenim objektima. Sama lokacija vrtića je idealna jer je lako dostupan. Na cesti koja prolazio pored vrtića nikad nije veliki promet i gužva. Mnogi će reći da im je to jako bitno, jer je svakako roditeljima svaka minuta bitna i važna kako bi na vrijeme stigli na svoja radna mijesta.

Vrtić Sunce gravitira Brodarici, Žaboriću, Grebaštici, Jadrtovcu, gradskom predjelu Ražine kao i Donjem polju. Uz sva navedena mjesta u Dječji vrtić Sunce zbog svega što pruža djeci i obiteljima, upisana su i brojna djeca iz grada Šibenika.