Naš tim

Važna karika u oblikovanju vrtića kakvog želimo za djecu su ljudi koji u njemu rade, od osnivača, tehničkog osoblja, odgojitelja te stručno razvojne službe.

Bilo je potrebno stvoriti ozračje povjerenja među sudionicima. Za to je potrebno cijelo „selo“, potreban je „drugi par očiju“, kolega ili suradnik koji će međusobno jedni drugima ukazati/otvoriti oči o konkretnim situacijama, u identificiranju problema, te zajedno istraživati i implementirati u praksu. To je proces koji traje i dan danas. To je proces kojem nema kraja, dok god je naše shvaćanje da je dječji vrtić živi organizam.

Potrebno je konkretno čuti dijete kako bi se kvalitetno organiziralo okruženje u kojem se borave, tako da se naša praksa stalno provjerava, nadopunjuje i izgrađuje.

TIm Dječjeg vrtića Sunce čine:

• Ravnateljica
  • Stručni suradnici: pedagoginje, psihologinja, logopedinja, zdravstvena voditeljica, kineziolog
  • Matični objekt Brodarica: 9 odgojiteljica: Područni objekt Lanterna, Rogoznica: 8 odgojiteljica i 1 pomoćnica/asistentica za djecu s teškoćama u razvoju
  • 2 kuharice (Brodarica i Rogoznica)
  • 4 domaćice/spremačice (Brodarica i Rogoznica)
  • Tajnik
  • Administrativni djelatnik