Upisi 2019./2020.

Poštovani roditelji!!!

Obavještavamo Vas da će se rok za

E-UPISE u dječje vrtiće za 2019./2020. pedagošku godinu produžiti do 26.04.2019.

Poštovani roditelji,

Grad Šibenik u suradnji s dječjim vrtićima na administrativnom području Grada, nastavlja provedbu

projekta eUpisa djece u dječje vrtiće. Riječ je o projektu koji

za cilj ima osigurati što jednostavniji i napredniji sustav za prijavu djeteta u dječji vrtić.

Kako krenuti s prijavom u sustav eUpisi?

Sustavu eUpisi ćete moći pristupiti u periodu od 08. travnja do 19. travnja 2019. na ovom  linku https://eupisi.sibenik.hr.

Svaki roditelj da bi elektronski prošao upis djeteta/djece u jaslice ili vrtić (bez obzira o kojem se programu radi) morat će proći registracijski proces koji ide sljedećim redoslijedom:

1. Otvaranje web stranice na kojoj se nalaze osnovne informacije o proceduri za otvaranje korisničkog računa.
2. Unos općih podataka (koje sustav pamti)

• Ime
  • Prezime
  • Korisničko ime
  • Inicijalna lozinka
  • Aktivna email adresa

3. Po završetku popunjavanja aktivacijskog procesa, koristite tipku SPREMI. Zatim vam sustav na mail adresu koju ste naveli u prijavi šalje aktivacijski link.

4. Po otvaranju linka za aktivaciju iz maila koji vam je sustav poslao potrebno je unijeti korisničko ime i lozinku koju ste sami definirali u prijavi. Nakon ovog koraka prijavljeni ste u sustav.

NAKON PRIJAVE U SUSTAV IMATE MOGUĆNOST PREGLEDA DETALJNIH UPUTA KAKO NASTAVITI SA PRIJAVOM DJETETA U VRTIĆ.

AKTUALNOSTI

KONTAKTIRAJTE NAS

IMATE LI PITANJE?

Gomljanik 41