Upis za 2021./2022. za PO LANTERNA, Rogoznica

Klasa: 034-01-01/21-01/02
Ur. broj: 2182/1-12/5-4-05-21-02

Na temelju članka 1.a Zakona o predškolskom odgoju i naobrazbi (NN 10/97, 107/07. i 94/13.), te Odluke o provođenju upisa Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Sunce

DJEČJI VRTIĆ SUNCE, PO LANTERNA oglašava:

JAVNU OBJAVU za

UPIS

djece u dječje jaslice i vrtić za 2021./2022. pedagošku godinu za slijedeće vrste programa:

• Redovni 10-satni JASLIČKI program
  • Redovni 6-satni JASLIČKI program
  • Redovni 10-satni VRTIĆKI program  obogaćen ranim učenjem engleskog jezika
  • Redovni 6-satni VRTIĆKI program
  • Redovni 10-satni VRTIĆKI program s integriranim programom predškole i ranim učenjem engleskog jezika

Upisi traju: 12.04.2021. godine do 23.04.2021.

Sva potrebna dokumentacija za Upise predaje se osobno u objekt vrtića LANTERNA

(ured stručno-razvojne službe) ili na

e-mail: info@vrtic-sunce.hr

Informacije o upisu, programima i radu DV Sunce, PO LANTERNA možete dobiti na:

Mob.: 098/639-741

Mail: info@vrtic-sunce.hr

Adresa: Don Ivana Jurčeva bb

Obvezna dokumentacija:

1. Rodni list djeteta (preslika)
  2. Uvjerenje o prebivalištu jednog roditelja i djeteta (uvjerenje ne smije biti starije od 6 mjeseci)
  3. Liječnička svjedodžba/POTVRDA O OBAVLJENOM SISTEMATSKOM PREGLEDU PREDŠKOLSKOG DJETETA
  4. Preslika kartona procijepljenosti djeteta/KNJIŽICA IMUNIZACIJE
  5.  Zahtjev za Upis u DV SUNCE PO LANTERNA i Obrazac za inicijalni razgovor (preuzeti sa službene web stranice Vrtića na linku http://www.vrtic-sunce.hr/stranice/dokumenacija-za-preuzimanje/68.html ili osobno u DV SUNCE, PO LANTERNA, ROGOZNICA)

DOKUMENTI KOJIMA RODITELJI ILI SKRBNICI DOKAZUJU PRAVO PREDNOSTI PRI UPISU:

1. Elektronski zapis sa HZMO-a  kao dokaz o zaposlenju oba roditelja (umjesto radne knjižice); Potvrda o statusu redovnog studenta (ovjerava Visoko učilište), Rješenje o invalidnosti za invalide Domovinskog rata (izdaje Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje)
  2. Rodni listovi za troje ili više ostale malodobne djece (preslika)
  3. Za dijete s teškoćama u razvoju -  rješenje/nalaz i mišljenje Centra za socijalnu skrb i/ili druga  medicinska dokumentacija
  4. Dokaz o statusu samohrane /jednoroditeljske obitelji: smrtni list za preminulog roditelja, potvrda o nestanku drugog  roditelja ili rješenje Centra za socijalnu skrb o privremenom uzdržavanju, pravomoćna presuda o razvodu braka
  5. Potvrda Centra za socijalnu skrb da je dijete uzeto na skrb i uzdržavanje u udomiteljsku obitelj
  6. Preporuka Centra za socijalnu skrb za smještaj djeteta u vrtić

JAVNA OBJAVA PRIMLJENE DJECE biti će objavljena na web stranici vrtića, kao i na oglasnim pločama Vrtića Lanterna  dana 31. svibnja 2021. god.

Rješenje o upisu roditelji će dobiti  na svoju e-mail adresu u ponedjeljak, 31. svibnja 2021. god.

Na rješenje roditelji se mogu žaliti u žalbenom roku od utorka, 1. lipnja do četvrtka, 8. lipnja 2021. god.

ŽALBE S UPISNOM DOKUMENTACIJOM šalju se na e-mail: info@vrtic-sunce.hr.

Rješavanje žalbi po upisu biti će u četvrtak, 14. lipnja 2021. god.

ROK ZA ZAKLJUČIVANJE UGOVORA ZA NOVOUPISANU DJECU TRAJE OD 1. srpnja 2021. DO 31. srpnja 2021. GODINE.

AKTUALNOSTI

KONTAKTIRAJTE NAS

IMATE LI PITANJE?

Gomljanik 41