Maškare 2018

Kroz mjesec veljaču u Dječjem vrtiću Sunce djeca su se maškarala raznim njima najdražim likovima iz crtanih filmov.

Kroz vrtić su nam šetali, plesali i veselili se razni super junaci, princeze, vitezovi, kauboji i sirene.

10.02.2018. u gradu Šibeniku smo sudjelovali u Dječjoj karnevalskoj povorci, gdje su se svi zabavili, naplesali, prošetali našim Gradom i za kraj se najeli finih slasnih krafnica, a
ono najvažnije naš Gradonačelnik je baš djeci predao Ključeve lipog našeg Grada.

Maškarano raspoloženje  traje i dalje te je na pokladni utorak 13.02.2018. Dječji vrtić Sunce izašao na povorku s grupnom maskom pod nazivom "Mi smo cviće našeg Grada".
Ovdje se pokazala jako dobra suradnja roditelja i odgojitelja, na način da su roditelji zajedno s djecom i odgojiteljima izradili prekrasno cvijeće koje smo svi pokazali našem Gradu na završnoj povorci.